BITCOIN-KRAN

ВСЕ ПРО БІТКОЙН

gallery/биткоин-краны-2017

Новини

Найкращі Bitcoin Крани

Дуже ефективним інструментом в наступаючу епоху криптовалюти є біткойн крани. Це будь-які ресурси-роздавальники біткойнів своїм відвідувачам. Вони живуть за рахунок реклами. Постійно з'являються нові крани, а старі зачиняються, перестають працювати. На даній сторінці ми розмістили нові крани, а якщо бажаєте ознайомитись з старими перевіреними в роках та на 100% стабільними - вам в розділ Bitcoin Безкоштовно.

В розділі Заробити Bitcoin також старі перевірені часом сервіси, але вони роздають сатоші не безкоштовно, а за виконання простих дій - перегляд реклами, сайтів, відео. Хочу зазначити, що з 1 крану ви нічого суттєвого не заробите, а от якщо зареєструєтесь на декількох - то вже відчутно.

А на даній сторінці ми пропонуємо вам нові крани 2021 року:

Дуже цікавий і корисний ресурс. Нараховує одразу 28 видів різних криптовалют. Перші сатоші отримуєте одразу після реєстраці. Нічого збирати не потрібно, реклами на ресурсі немає взагалі. Просто раз в день на всі ваші гаманці начисляються сатоші. Збільшити надходження можна запросивши друзів, але навіть і без них вам нараховуються різні криптовалюти. Єдина складність - реєстрація. Пароль має бути складним, з великими, маленькими літерами та цифрами, інакше не зареєструєтесь. А також при реєстрації потрібно придумати чотирьохзначний пін-код, як на кредитній картці.

gallery/5-stars-rating
gallery/5-stars-rating

На цьому крані є 2 основних пункти меню -  View Ads та Faucet. Faucet - отримуйте безкоштовно сатоші раз в 15 хвилин за заповнення капчі. View Ads - отримуйте більшу кількість сатоші за перегляд реклами.

gallery/5-stars-rating

На цьому крані також 2 основні кнопки в меню - Faucet і Games. Faucet дає змогу раз в годину отримувати сатоші безкоштовно. А от суттєво збільшити їх сумму ви зможете в розділі Games з азартними іграми на ті ж сатоші, які вам щойно безкоштовно дали в розділі Faucet. Тільки не грайте в ігри, поки не підзаробите хоча б сотню сатоші, моя вам порада.

gallery/4-stars-rating

Головний пункт в меню - EarnBtc - наведіть на нього мишку і побачите величезну кількість способів заробити біткойни на цьому сервісі. Faucet - як ми вже знаємо - звичайна роздача по таймеру. Все інше - перегляд різноманітних видів реклами за біткойни, а також виконання різних завдань за ту саму криптовалюту.

реклама партнерских ссылок
gallery/125x125
gallery/logo-light
gallery/white_logo
gallery/logo

ТАКОЖ, ЩОБ ЗБІЛЬШИТИ ПРИБУТОК, ЗАВІТАЙТЕ В ІНШІ РОЗДІЛИ НАШОГО САЙТУ - BITCOIN БЕЗКОШТОВНО ТА ЗАРОБИТИ BITCOIN