BITCOIN-KRAN

ВСЕ ПРО БІТКОЙН

gallery/биткоин-краны-2017

Новини

Біткойни безкоштовно - збирай гроші мишкою!

Існує багато ресурсів, які дозволяють отримувати Bitcoin абсолютно задарма. Живуть вони за рахунок великої кількості реклами, яка іноді буде набридати, але що поробиш. Перед початком роботи створіть Bitcoin гаманець. Якщо ви встановили на у свій браузер AdBlock - його доведеться вимкнути, а краще завести окремий браузер для цих завдань. Нижче знаходиться список найбільш перевірених та щедрих ресурсів, тому якщо ви вирішили пополювати і дізнатись як отримати біткойни безкоштовно, сміливо переходіть по посиланням, приведеним нижче. Ми їх ретельно відбирали по співвідношенню "витрачений час - зароблені Bitcoin". Аналогічна схема використовується і в інших розділах головного меню нашого сайту. Порада: поки перезаряджається виплата з сайтів, приведених в даному розділі, загляніть в інші - ресурси наведені там, дають біткойнів не менше, а в деяких випадках суттєво більше ніж тут.

gallery/free-bitcoin-freebitcoin
gallery/5-stars-rating

Цей ресурс давно вже став легендарним по рівню чесності та вчасності виплат. Роздає біткойни раз в годину. Виплати дуже солідні, а капча проста. Реклами на сайті немає, виплати прямо на гаманець по запиту, без посередників. Можна заробити ще більше, використовуючи їх розділ Multiply BTC. Щотижня проводиться лотерея, на якій роздаються дуже великі суми з пруфами переможців.

gallery/4-stars-rating

Кран, який дуже схожий на перший в нашому списку. Дає можливість виграти від 

0,0006 до 300$ в сатошах за прокрутку барабана. Вивід від 20 000 сатоші прямо на ваш гаманець.

gallery/4-stars-rating

Кран на якому не потрібно натискати на капчу, просто дочікуєтесь таймера і тиснете кнопку щоб зібрати сатоші раз в 40 хв. За першим разом вас перекидає на рекламу, а вже за другим разом ви отримуєте свої сатошики.

Дуже простий кран, для якого не потрібна реєстрація. Ви просто вставляєте свою

біткоїн-адресу (адресу вашого BTC гаманця) - і тиснете на кнопку. Вам нараховуються сатоші. Коли на вашому балансі буде більше 20 000 сатоші першого числа наступного місяця ви отримаєте виплату прямо на свій гаманець.

gallery/5-stars-rating
gallery/5-stars-rating

Великий потужний сервіс. Після простої реєстрації вам надаються перші 100 монет за підтвердження пошти. На сайті безліч різноманітних способів заробити - не лише звичайний кран, який раз в 12 годин по кліку на кнопочку видає вам сатоші, залежно від числа яке вам випало, але і багато бонусів за виконання завдань, перегляд рекламних відео, гра в ігри та інше. Якщо ви знаєте хоч трохи англійську, вам легше буде розібратись з сайтом. Вперед! 

gallery/logo
https://faucetcrypto.com/ref/799626
Earn Free Bitcoin
gallery/logo-main-logged

Також обов'язково загляніть в наш розділ ЗАРОБИТИ БІТКОЇН, для того щоб отримувати bitcoin за перегляд реклами, сайтів, відео та ін.

ВСІ КРАНИ НА ЦІЙ СТОРІНЦІ ПЕРЕВІРЕНІ на 2023 рік І СТАБІЛЬНО ВИПЛАЧУЮТЬ НА ГАМАНЦІ. НЕНАДІЙНІ КРАНИ ОДРАЗУ Ж ВИДАЛЯЮТЬСЯ З ЦІЄЇ СТОРІНКИ