BITCOIN-KRAN

ВСЕ ПРО БІТКОЙН

gallery/биткоин-краны-2017

Новини

Хмарний майнінг - інвестиції які швидко окуповуються

У всіх представлених нижче ресурсах термін окуповування ваших інвестицій 5-6 місяців. Тобто ви на приклад вкладаєте 100 грн, кожен день вам начисляються сатоші, за 5-6 місяців ви повернете 100 грн, а далі будете отримувати чистий прибуток. Всі ресурси перевірені особисто і на ринку давно. Так як Bitcoin постійно росте, то прибуток буде чудовий. Навіщо вкладати гроші в банк під 12-15% річних, якщо ви можете їх інвестувати під 200+% річних. Ці ресурси не мильні бульки, справно платять своїм клієнтам уже роки. Тепер детальніше про хмарний майнінг:

Інвестиції в хмарний Майнінг біткойнів (англ. Bitcoin cloud mining) є найбільш розумним кроком у збереженні і примноженні ваших криптовалютних заощаджень. Якщо в двох словах - це спрощений Майнінг біткойнів, який звільняє вас від витрат на електрику, цілодобовий контроль, програмне забезпечення та інших витрат, пов'язаних з класичним Майнінгом.

У наведеному нижче списку ви знайдете найбільш перевірені сервіси, що надають послуги хмарного Майнінгу біткойнів в формі контрактів. Контракт надає хмару тієї потужності, яку ви самі виберете, а доходи від Майнінгу у цій хмарі і будуть вашим щоденним прибутком. Радимо  зареєструватися на всіх сервісах, вони часто роздають плюшки.

gallery/cloud-mining-hashflare
gallery/5-stars-rating

Топовий сервіс, що спеціалізується на хмарному майнінгу для різних видів криптовалют, в першу чергу для біткойнів. За помірні ціни пропонує хорошу підтримку, простий інтерфейс і часті автоматичні виплати. Цінові пропозиції вкрай привабливі, фактично - кращі на ринку

gallery/cloud-mining-genesis
gallery/5-stars-rating

Відомий сервіс, що пропонує хмарний Майнінг Bitcoin та інших передових криптовалют. Висока довіра до нього викликана бездоганними відгуками від самих Майнерів і щоденними виплатами, а також і численними фото- і відеопідтвердженнями їх величезних дата-центрів. Особливо показовими є щоденні виплати: ні вкрасти, ні ще якимось чином відвести у вас намайнені біткойни не вийде. Гості з Bitcoin-Kran мають ексклюзивну знижку - при замовленні потужностей введіть промо-код MDCEv3 і заплатите на 3% відчутних відсотка менше.

gallery/cloud-mining-oxbtc
gallery/5-stars-rating

Дуже непогані контракти за свої гроші. Продають хмарний Майнінг біткойнів і ефіру, а також просто торгують залізяччям-Асіка, які можна включити самостійно. Є два види депозитів - поточні та фіксовані, використовуючи які, можна швидко відбити вкладені кошти. Іноді надають купони зі знижками на потужності і іншими приємностями.

реклама партнерских ссылок