BITCOIN-KRAN

ВСЕ ПРО БІТКОЙН

gallery/биткоин-краны-2017

Новини

Де заробити Bitcoin? Заробіток біткойнів.

Вітаємо в найбільш рентабельному нашому розділі, де Ви знайдете варіанти заробітку біткойнів на постійній основі. Рекомендуємо уважно ознайомитися з вмістом - це ваш ключ до стабільного прибутку, який не складно перетворити в першочерговий. Станом на сьогодні криптовалюти перетворюються в окрему галузь, і організувати біткойн заробіток без вкладень та підводних каменів стало дуже просто.

Заняття такими заробітками представляє собою виконання елементарних дій в браузері - перегляд сайтів або відео, введення капчі. Все, більше нічого не потрібно робити. Нижче ми зібрали найбільш грошові ресурси, список яких дозволить вам організувати притоки грошей максимально ефективно в плані часу - так, що його можна поєднати з вашим поточним місцем роботи чи навчання.

gallery/5-stars-rating

Точна копія BtcClicks. Винагороджують за перегляд сайтів на час. Чесний і з своїм власним баченням зручності роботи ресурс. Можна виставляти рекламу ваших сайтів на цьому ресурсі за сатоші прямо з вашого балансу на ньому. Перевірений на вивід. Платить справно і в 2023.

gallery/earn-bitcoin-btcclicks

Дозволяє вам самим вибирати, які реклами переглядати. Русифікована і зрозуміла. Нажаль української мови немає, але якщо добре розумієте англійську і не бажаєте користуватися російською - будь ласка. Дивитеся рекламу, вирішуєте просту математичну капчу, і заповітні монетки вже у вас в кишені. Виводить сатоші на протязі 10 годин на ваш гаманець. Мінімалка на вивід 50 000 сатоші. Перевірено.

gallery/5-stars-rating

В меню є пункт - View Ads - саме він приведе вас до перегляду реклами, за яку вам будуть платити сатоші.

gallery/5-stars-rating
gallery/image_btcvic-150x150

Точна копія представлених вище ресурсів. Трохи менше завдань на цьому ресурсі порівняно з іншими представленими на цій сторінці, тому і рейтинг в 4 зірочки. Мінімалка на вивід - 10 000 сатоші.

gallery/dyafqrssg4w

Точна копія представлених вище ресурсів. Клікаєте View Ads та заробляєте на перегляді реклами. Окрім того в низу меню є кнопка "More", а там є кнопка "Faucet" - яка переводить вас до звичайного біткойн крану, який безкоштовно роздає сатоші раз в годину. Мінімалка на вивід - 11 000 сатоші.

gallery/5-stars-rating
gallery/uxrrsw3n_400x400
gallery/dashboard_logo.0f4e8f4

ТАКОЖ ВІДВІДАЙТЕ ІНШІ РОЗДІЛИ НАШОГО САЙТУ З РІЗНОМАНІТНИМИ БІТКОЙН КРАНАМИ - СЕРВІСАМИ ЯКІ БЕЗКОШТОВНО РОЗДАЮТЬ САТОШІ ЗА ТАЙМЕРОМ. ЇХ ВИ ЗМОЖЕТЕ ЗНАЙТИ В РОЗДІЛІ BITCOIN БЕЗКОШТОВНО ТА В РОЗДІЛІ BITCOIN КРАНИ.

gallery/5-stars-rating